Vítejte na našem e-shopu

Nebuďme obětí automatického, šablonovitého chování, které je tak charakteristické pro většinu lidských činností. Existujeme v prostředí plném mimořádně komplikovaných podnětů, nejrychleji se vyvíjejícím a nejsložitějším, jaké kdy na této planetě bylo. Abychom se s tím mohli vypořádat, potřebujeme “zkratky”. Nedá se od nikoho z nás očekávat, že budeme rozpoznávat a analyzovat všechny aspekty u každé nabídky, události a situace, s nimiž byť jen za jeden jediný den přijdeme do styku. Místo toho musíme velmi často používat šablony a zařazovat události odhadem podle několika klíčových rysu, zapínáme svého autopilota. Na ty pak budeme bezmyšlenkovitě reagovat, jakmile se ten či onen spouštěcí mechanismus objeví. Tím spouštěcím mechanismem může být třeba název SLEVA.

Naše výsledné chování občas nebude vhodné v dané situaci, protože i ty nejlepší šablony a spouštěcí mechanismy (náš autopilot) né vždy fungují. My se ale smiřujeme s jejich nedokonalostí, protože jinou možnost skutečně na výběr nemáme, v rámci zachování duševního zdraví. Bez nich bychom zůstali strnule stát, hodnotili bychom, posuzovali a porovnávali, zatímco čas k jenání by vypršel. Podle výzkumů současné vědy se díky čím dál většímu návalu nových a nových informací budeme na vlastního autopilota spoléhat v budoucnu čím dál častěji. Protože podněty, které zaplňují náš život, jsou stále složitější a různorodější, budeme-li se chtít se všemi vypořádat, naše závyslost na zmíněných zkratkách poroste.

Vypněte na chvíli svého autopilota!

Baví Vás hra na slevy a významné klienty ?

Máte dostatek času sledovat a porovnávat akční ceny ?

Máte své náklady za spotřební materiál pod kontrolou?

 

Za lepší cenou nemusíte na německý nebo polský e-shop, ani dělat skupinové objednávky

Je zde DENTALPOINT, dentální eshop s férovými cenami přímo od výrobců 

Nedokážeme vyloučit, že Vám někdo nabídne akční podnákladovou slevu, my Vám garantuje me dlouhodobou minimální cenu bez nutnosti aktivace “hlídacího psa”

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz