PTCR - process temperature control ring

Kód: 3011450001750
Neohodnoceno
Značka: Ferro
1 031 Kč 852 Kč bez DPH

15x kroužek

PTCR - HTH / 1450-1750°C

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEPLOTNÍ KONTROLNÍ KROUŽKY

Keramické procesní teplotní regulační kroužky (PTCR) společnosti Ferro jsou navrženy tak, aby poskytovaly přesné a konzistentní měření teploty v dávkových a kontinuálních vysokoteplotních procesech.

 
 
 

Původně vyvinuté pro kritické procesy výpalu elektronických keramických součástek, procesní teplotní regulátory (PTCR) od společnosti Ferro nyní poskytují snadné a přesné měření tepla pro dávkové a nepřetržité tunelové pece v různých atmosférách v rozmezí teplot od 560°C do 1750°C. 

 

 

ZLEPŠENÁ KONTROLA KVALITY ZA NIŽŠÍ NÁKLADY

Použití procesních teplotních regulátorů může eliminovat nebo výrazně snížit nákladné a časově náročné kontroly kvality, testování zničením a testování geometrie, hustoty nebo porozity.

Každý jednotlivý regulátor může být spolehlivě použit podle specifikace v přiložené konverzní tabulce, což zaručuje vynikající přesnost teploty a snižuje námahu věnovanou kvalitě výpalu a řízení.

Unikátní přístup společnosti Ferro umožňuje uživatelům PTCR vyhnout se potřebě rekalkulace nebo překalibrování standardů při použití regulátorů z nové dávky. 


LEPŠÍ PŘESNOST A SPOLEHLIVOST PROCESNÍ TEPLOTY

  • Regulátory procesní teploty měří samotnou teplotu vypalovaného produktu, což vede ke snížení chyb a vad způsobených nepřesnými teplotními profily výpalu
  • PTCR poskytují přesnější měření tepla tím, že měří teplotu a čas testovacího vzorku s konstantní hmotností a fyzikálními vlastnostmi.
  • PTCR umožňují dosažení vysoce kvalitního výsledného produktu tím, že umožňují kontinuální kontrolu procesní teploty a její rovnoměrné rozložení po celé peci
  • PTCR poskytují vysokou přesnost při měření vyzařovaného tepla
  • PTCR poskytují přesnější teplotní profil, protože berou v úvahu přenos tepla z pece na nádobu
  • PTCR poskytují mnohem lepší měření skutečného absorbovaného tepla tím, že využívají faktor smrštění keramického kroužku vyrobeného z definovaného materiálu, který je optimalizován pro požadované použití.

REGULÁTORY PROCESNÍ TEPLOTY - POROVNÁNÍ MĚŘENÍ A KONTROLY TEPLOTY V PECI

 MAPOVÁNÍ TEPLOTY V PECI:

Kiln temperature mapping
 

 


FERRO PROCESNÍ KROUŽKY PRO ŘÍZENÍ TEPLOTY 
Produkční řada regulátorů procesní teploty od společnosti Ferro zahrnuje sedm různých teplotních rozmezí ve dvou velikostech: tloušťka 3,5 mm (Ferro série L) a tloušťka 7 mm (Ferro série H), obě s vnějším průměrem 20 mm a vnitřním průměrem 10 mm.

 

Typy regulátorů PTCR jsou barevně kódované a balené v praktickém obalu, na kterém je vyraženo číslo dávky a typ. Mikrometr PTCR je také vybaven užitečným USB portem pro snadný přenos dat.

Temperature Range  Product Name  Selection of Industries Applying the PTCR 
560 - 660°C

PTCR-ZTH
PTCR-ZTL

Dekorace skla a porcelánu, kalící pece, ULTCC (ultra-low temperature co-fired ceramics), polovodiče
600 - 900°C PTCR-UTH
PTCR-UTL
Dekorace skla a porcelánu, uzavírání skla, LTCC (low-temperature co-fired ceramics)
850 -1100°C PTCR-ETH
PTCR-ETL
LTCC (Low-Temperature Co-fired Ceramics), stavba cihel a střešních tašek.
970 - 1250°C PTCR-LTH
PTCR-LTL
Předsintrování keramiky a prášků, hrnčířské výrobky, stavba cihel a střešních tašek, nízkoteplotní žáropevné materiály a výrobky pro pece.
1130 -1400°C PTCR-STH
PTCR-STL
Jednovrstvé a vícevrstvé kondenzátory, ferity a izolátory, vstřikování práškových forem, sanitární keramika, nádobí a dlaždice, brusná kola, středně teplotní žáropevné materiály a výrobky pro pece
1340 -1520°C PTCR-MTH
PTCR-MTL
Ferity, substráty a izolátory, dlaždice a tvrdý porcelán, inženýrská keramika, středně-vysokoteplotní žáropevné materiály a výrobky pro pece
1450 -1750°C PTCR-HTH
PTCR-HTL
Pokročilá keramika, inženýrská keramika, vysokoteplotní žáropevné materiály a výrobky pro pece.
                                               

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz