Formlabs Form 3 Resin Tank

Kód: RT-F3-01
Neohodnoceno
Značka: Formlabs
4 613 Kč 3 812 Kč bez DPH

Klíčovou součástí nové technologie Low Force Stereolithography (LFS), která využívá lineárního osvícení materiálu laserem, je nádržka s pružným dnem. Tato nádržka je určena výhradně pro 3D tiskárny Form 3 a dentální Form 3B.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádržka pro tiskárny Form 3 a Form 3B má novou konstrukci a pružný film tvořící dno. Umožňuje využít naplno přednosti vylepšené metody 3D tisku z pryskyřic – Low Force Stereolithography (LFS). Dočkáte se tak nejen hladších povrchů, snadněji odtrhnutelných dočasných podpor, ale také čirejších dílů z průsvitných pryskyřic.

S nádržkou je dodávána plastová krabička s víkem pro snazší uchování a ochranu nádržky i materiálu během skladování mimo tiskárnu.

Doporučení výrobce:

  • Pro materiály Elastic Resin (Elastická pryskyřice), Rigid Resin (Pevná pryskyřice) a Grey Pro Resin (Šedá pryskyřice Pro) je nutno použít nádržku s označením „V2“. Prosíme, neváhejte si k těmto materiálům při objednávce výslovně zažádat o nádržku „V2“ – v poznámce k objednávce.
  • U ostatních pryskyřic Formlabs není třeba řešit označení nádržky – životnost V1 i V2 je zde shodná. (V cca první polovině roku 2020 jsou běžně dodávány nádržky V1.)

Další doporučení výrobce k údržbě a životnosti nádržek na pryskyřici pro tiskárny Form 3 a 3B →

Formlabs-Form-3-ecosystem-06172019_F3 ads_251

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz