Desinfekce pro Safety Nano Protect roušky 2.0

Kód: 120
Neohodnoceno
99 Kč 82 Kč bez DPH

Ekologická dezinfekce SAFETY NANO PROTECT je určená primárně na nano roušky a respirátory, textilní roušky a nákrčníky. Rychle se odpaří a nezanechává zápach.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekce roušek a respirátorů : BIOCID č.j. MZDR 47471/2020/OBP

 

Použití: Primárně vytvořeno pro dezinfekci NANO ROUŠKY, NANO RESPIRÁTORU, textilní roušky, nákrčníku a ostatních ochranných prostředků pro opakovatelné použití.

 

Hlavní vlastnosti: 

  • dezinfekce ve spreji
  • vyvinutá speciálně na dezinfekci nano roušek, respirátorů a textilních ochranných prostředků
  • nezanechává nepříjemný zápach
  • rychle se odpařuje
  • ekologická
  • díky kombinaci alkoholů a nízkému podílu vody se velmi rychle odpaří a má vysokou účinnost testovaná nejen na COVID, ale také na plísně a bakterie, a to dle příslušných norem
  • je velice neutrální a není zátěží pro životní prostředí
  • certifikované jako BIOCID nezanechává rezidua

Složení

10 % ethanol, 96 % isopropylalkohol, voda.

Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Standardní věty o nebezpečnosti: H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H336 Může způsobit ospalost a závratě. Pokyny pro bezpečné zacházení:  P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. P233 Uchovávejte obal těsně uzavřený. Při vdechnutí: přejít na čerstvý vzduch, pokud dojde k zástavě dýchání, provádět umělé dýchání nebo zajistit mechanickou ventilaci, v případě nutnosti použít kyslíkovou masku. Při styku s kůží: odstranit kontaminované součásti oděvu a kontaminovanou obuv. Zasažené místo omývat vodou. Při styku s okem: okamžitě po zasažení vyplachovat oči velkým množstvím vody při otevřených očních víčkách (15-20 minut). Vyhledat lékařskou pomoc. Při požití: vypít velké množství vody a zajistit lékařskou pomoc.

 

 

 

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení